Komisyon Üyeleri

 
30.12.2020 tarih ve 153 sayılı senato toplantısında değişiklik yapılmış halidir.
KALİTE  KOMİSYONU ÜYELERİ
Adı Soyadı Görevi Üyelik Tarihi      Üyelik Durumu
 Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN  Rektör 14.12.2017  
 Prof. Dr. Ali BİLGİN  Rektör Yardımcısı 14.12.2017 Yeniden
 Prof. Dr. Raif KANDEMİR  Fen ve Mühendislik Bil. Alan Temsilcisi 30.12.2020  
 Prof. Dr. Hakkı Türker AKÇAY   30.12.2020  
 Prof. Dr. Murat TOMAKİN  Fen ve Mühendislik Bilimleri Alan Temsilcisi 30.12.2020  
 Prof. Dr. Selami YANGIN  Sosyal Bilimler Alan Temsilcisi 30.12.2020  
 Doç. Dr. Oğuz KÖSE  Sağlık Bilimleri Alan Temsilcisi 14.12.2017 Yeniden
 Doç. Dr. Özlem FAİZ  Fen ve Mühendislik Alan Temsilcisi 30.12.2020
 
 
Doç. Dr. Hacı Yusuf ACUNER   30.12.2020  
 Doç. Dr. İsmail KARSANTIK   30.12.2020  
  Dr. Öğr. Üyesi Hakan KOLÇAK  Hukuk Müşavirliği Temsilcisi 25.02.2022  
 Dr. Öğr. Üyesi Nuray DEMİRCİ GÜNGÖRDÜ  Sağlık Bilimleri Alan Temsilcisi 25.02.2022  
 Dr. Öğr. Üyesi Kamer Ilgın ÇAKIROĞLU Sosyal Bilimler Alan Temsilcisi 08.05.2019  
 Dr. Öğr. Üyesi Ayten YILMAZ YAVUZ  Sağlık Bilimleri Alan Temsilcisi 14.12.2017 Yeniden
 Dr. Öğr. Üyesi Nurver ALTUN   30.12.2020  
 Öğr. Gör. Ahmet MİDİLLİ  Araştırma Merkezleri Temsilcisi 30.12.2020  
 Öğr. Gör. Hasan ÖRÜCÜ  Meslek Yüksekokulu Temsilcisi 14.12.2017 Yeniden
 Öğr. Gör. Ahmet Emre PİRİM   30.12.2020  
 Adnan ER  Genel Sekreter 14.12.2017 Yeniden
 Levent ÖZGÜMÜŞ  Strateji Geliştirme Daire Başkanı 14.12.2017 Yeniden
 Sayime KILIÇARSLAN  Daire Başkanları Temsilcisi 08.05.2019  
 Havva ÇUKUR  Daire Başkanları Temsilcisi 14.12.2017 Yeniden
 Mücahit KINA  Öğrenci Kalite Komisyonu Başkanı 08.11.2021