Birim Öğrenci Kalite Komisyonu

BİRİM ÖĞRENCİ KALİTE KOMİSYONLARI
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü
Birim adı Birim /Bölüm Program Adı Temsilci Unvanı Adı Soyadı
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü İşletme Tezli YL. Elif YILMAZ- Temsilci
Fizik Tezli YL Bahar TÜYSÜZ
Temel İslam Bilimleri Tezli YL. Kübra NEVZATOĞLU
İşletme Tezli YL. Nergis TOPÇU
 
BİRİM ÖĞRENCİ KALİTE KOMİSYONLARI
Fakülteler
Birim adı Birim /Bölüm Program Adı Temsilci Unvanı Adı Soyadı
Ardeşen Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Kübra Beyza SUNAN-Temsilci
Gastronomi ve Mutfak Sanatları Abdülsamet ÖZYÜREK
Turizm İşletmeciliği Rumeysa YEŞİLYURT
Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Aynur Ezgi SÖKÜCÜ-Temsilci
Diş Hekimliği Büşra KAKŞ
Diş Hekimliği Atakan YILMAZ
Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Gözde Nur DOĞRUYOL
Resim- İş Öğretmenliği Selahattin Aytaç SÖZER
İlköğretim Matematik Öğretmenliği Melike ARSLAN
Fen Bilgisi Öğretmenliği Melise USTA
Sınıf Öğretmenliği İrem UYANIK
Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Şevval AKTAŞ
Türkçe Öğretmenliği Eyüp Ensar DÜĞDÜ
Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Fethiye MEMİŞ
Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Ahmet GÖKKAYA-Temsilci
Matematik Nurettin ÇAM
Kimya Havva CİHANGİR
Türk Dili ve Edebiyatı Ahmet Tayyib ARSLAN
Gürcü Dili ve Edebiyatı Emine ÖZGÜR
Tarih Fatma SARIDAL
Fizik Yaren KARAŞ
İngiliz Dili ve Edebiyatı Şuheda KARAOSMAN
Hukuk Fakültesi Hukuk İsmail Furkan GÜNCÜ- Temsilci
Hukuk Yunus Emre BERK
Hukuk Büşra TUĞCU
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Ahmet Remzi ASLAN- Temsilci
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Sadiye KILINÇ
Maliye Veli DÖNMEZ
İşletme Yağmur Sena KURNAZ
İktisat Züleyha YILDIRIM
İlahiyat Fakültesi İlahiyat Merve ÖZÇELİK
İlahiyat Merve ŞİŞMAN
İlahiyat Yusuf DURAS
İlahiyat Eşref DOĞAN
İlahiyat Sena HAYALİOĞLU
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Mücahit KINA-Temsilci
İnşaat Mühendisliği Özgenur ŞENER
Enerji Sistemleri Mühendisliği Gaye DÜLGER
Peyzaj Mimarlığı Dilan YILDIZ
Mimarlık Nazlı YILMAZ
Biyomühendislik İlkay İlyas KARAMAN
Makine Mühendisliği Sabriye Berra AYDINÇAKIR
Bilgisayar Mühendisliği Utku ORUÇ
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Yeşim KAYMAZ-Temsilci
Sosyal Hizmet Menekşe DEMİR
Hemşirelik Merve YAPAR
Hemşirelik Miraç ÜZEL
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Ahmet ALGÜN- Temsilci
Spor Yöneticiliği Ali İhsan ÇELİK
Beden Eğitimi ve Spor Canan GÜMÜŞ
Su Ürünleri Fakültesi Su Ürünleri Habib KALYONCU- Temsilci
Su Ürünleri Ecren Sude DALGIÇ
Su Ürünleri Kadircan ARSLAN
Tıp Fakültesi Tıp Sinan KURT- Temsilci
Tıp Bünyamin Onur HARMANCI
Tıp Berkay GÜLCAN
Tıp Musab ÇİMEN
Tıp Enes AKDAĞ
Tıp Okan KEKEÇ
Tıp Sidem GÜL
Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Müdendisliği Volkan ÇOLAK- Temsilci
Deniz Ulaştırma İşletme Müdendisliği Hande Nur ÜN
Deniz Ulaştırma İşletme Müdendisliği Hasan Can YILDIRIM
Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Ayşe ÇİLEKÇİ
Tarla Bitkileri Hüseyin BAYDEMİR
Bahçe Bitkileri Ayşenur ÖZKAN
 
 
 
BİRİM ÖĞRENCİ KALİTE KOMİSYONLARI
Yüksekokullar
Birim adı Birim /Bölüm Program Adı Temsilci Unvanı Adı Soyadı
Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Finans ve Bankacılık Ayşe Nur ŞAHAN
Uluslararası Ticaret ve Lojistik Ali DEVECİ
   
Güneysu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sümeyra KANAT
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Esra AKMAYA
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Ebru TATAR
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Büşra ERDEM
Yabancı Diller Yüksekokulu Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Kerem ARSLAN- Temsilci
Bilgisayar Mühendisliği Ali Ufuktan TOPÇU
İngiliz Dili ve Edebiyatı Furkan AKBAŞ
 
BİRİM ÖĞRENCİ KALİTEKOMİSYONLARI
Meslek Yüksekokulları
Birim adı Birim /Bölüm Program Adı Temsilci Unvanı Adı Soyadı
Adalet Meslek Yüksekokulu Adalet Furkan SARIKAYA- Temsilci
Adalet Aydanur ORHAN
Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Mert Can KARAASLAN
Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Tuana AKPAK
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Nazım Berkay BÜYÜK
Bilgisayar Programcılığı Minenur AKYILDIZ
Turizm ve Otel İşletmeciliği Halil Bilal BİBER
Turizm ve Seyahat İşletmeciliği Dursun Ali TEKİN
Pazar Meslek Yüksekokulu   Rabia DİLLİ- Temsilci
Organik Tarım Fatma KESİMAL
Tıbbi v Aromatik Bitkiler Saliha BÜLBÜL
Çay Tarımı ve İşletme Teknolojisi Onur Özkan AŞIK
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi Zehra Nur ÇANKAYA- Temsilci
Fizyoterapi Rabia BAYŞAN
İlk ve Acil Yardım Elif KAPLAN
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Rabia KARAHAN
Yaşlı Bakımı Miraç İPEK
Sosyal Bilimler MYO Sivil Hava Ulaştırmacılığı Seyfullah DEMİRKAN- Temsilci
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Cihan Ümit ARICI
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Tubanur HOŞOĞLU
İşletme Yönetimi Metin KAR
Lojistik Nesrin ÇÖRTEN
Dış Ticaret Furkan Can AYIK
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Derya BAŞ
Teknik Bilimler MYO Çevre Koruma ve Kontrol  Ahmet KİRKİT
Geleneksel El Sanatları Demet KESKİN
Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi Muhammet SARIOĞLU
Elektrik Berhan KANBUR
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Efe Taha CİVELEK
Elektronik Teknolojisi Furkan ÖZKAN
Mekatronik Süleyman KARAHAN
İnşaat Teknolojisi  Elyasa Yasin YILMAZ
Yapı Denetimi Nazlıcan YILDIZ 
Kimya Teknolojisi Buket BEL
Makine Ersin KARAMAHMUT
Makine Resim ve Konstrüksiyonu Arda AKÇAY
Mobilya ve Dekorasyon Aybüke DÖNER
Otomotiv Teknolojisi Mustafa SOFUOĞLU
Su Altı Teknolojisi  Serhat USTABAŞI
Tekstil Teknolojisi  Murat Can BİLDİK