Akreditasyon Birim/ Program Temsilcileri

 
AKREDİTASYON BİRİM/ PROGRAM TEMSİLCİLERİ
Fakülteler
Birim adı Birim /Bölüm Program Adı Temsilci Unvanı Adı Soyadı
Ardeşen Turizm Fakültesi Ardeşen Turizm Fakültesi Birim Genel Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Ali AKAY
Turizm İşletmeciliği Bölümü Öğr. Gör. Kürşat BAŞKAN
Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Arş. Gör. Gökhan ONAT
Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi Birim Genel Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi İpek ARSLAN
 
Eğitim Fakültesi Eğitim Fakültesi Birim Genel Temsilcisi Doç. Dr. Serkan Volkan SARI
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Dr. Öğr. Üyesi Seyhan ERYILMAZ TOKSOY
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Arş. Gör.Sema YAZICI KABADAYI
Resim- İş Öğretmenliği Dr. Öğr. Üyesi Gülşen ÇELİK
Fen Bilgisi Öğretmenliği Arş. Gör. Dr. Ebru ALTUN
İlköğretim Matematik Öğretmenliği Arş. Gör. Neslihan UZUN
Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Arş. Gör.Dr. Fatih ÖZTÜRK
Türkçe Öğretmenliği Arş. Gör. Serkan FURTUN
Sınıf Öğretmenliği  Arş. Gör. Nilüfer Bircan KAYA
Fen Edebiyat Fakültesi Fen Edebiyat Fakültesi Birim Genel Temsilcisi Prof. Dr. Nurhayat ÖZMDEMİR
Biyoloji Prof. Dr. Nurhayat ÖZMDEMİR
Matematik Prof. Dr. Ruşen YILMAZ
Fizik Doç. Dr. Mehmet BATI 
Gürcü Dili ve Edebiyatı Dr. Öğr. Üyesi Gül Mükerrem ÖZTÜRK
Kimya Dr. Öğr. Üyesi Mustafa EMİRİK
Tarih Dr. Öğr. Üyesi Eyüp KUL
Türk Dili ve Edebiyatı Dr. Öğr. Üyesi Gülşah ŞİŞMAN
Hukuk Fakültesi Hukuk Fakültesi Birim Genel Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Hakan KOLÇAK
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme  Prof. Dr. Abdullah NARALAN
İktisat Dr. Öğr. Üyesi Emrullah ÖZDEN
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetim Dr. Öğr. Üyesi Erol SUBAŞİ
Sosyal Hizmet Dr. Öğr. Üyesi Zeki KARATAŞ
Uluslararası İlişkiler Dr. Öğr. Üyesi Abdulgani BOZKURT
Maliye Arş. Gör. İbrahim OLGUN
İlahiyat Fakültesi İlahiyat Fakültesi Birim Genel Temsilcisi Doç. Dr. H. Yusuf ACUNER
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Birim Genel Temsilcisi Doç. Dr. Ercüment YÜZÜAK
Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölüm Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Gökçen AKGÜL
Makine Mühendisliği Bölüm Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Erdem CÜCE
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Ersen BEYATLI
İnşaat Mühendisliği Bölüm Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Ali GÜRBÜZ
Jeoloji Mühendisliği Bölüm Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Sevgi ÖZEN KARSLI
Biyomühendislik Bölüm Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Gözde YALÇIN
Harita Mühendisliği Bölüm Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Ali Erdem ÖZÇELİK
Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölüm Sorumlusu Öğr. Gör. Çiğdem SAZAK TURGUT
Peyzaj Mimarlığı Bölümü Doç. Dr. Banu BEKCİ
Mimarlık Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Esra LAKOT ALEMDAĞ
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Birim Genel Temsilcisi Doç. Dr. Zeki KARATAŞ
Hemşirelik Öğr.Gör. Kübra BERBER
Sosyal Hizmetler Bölümü Arş. Gör. Gökhan RAHMİ BAKİ
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Bilimleri Fakültesi Birim Genel Temsilcisi Doç. Dr. Utku IŞIK
Rekreasyon Bölümü Doç. Dr. Hayri AYDOĞAN
Spor Yöneticiliği Bölümü Doç. Dr. Serkan HACICAFEROĞLU
Antrenman Eğitimi Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cengiz BAYRAKTAR
Beden Eğitimi Ve Spor Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Nihal AKOĞUZ YAZICI
Su Ürünleri Fakültesi Su Ürünleri Fakültesi Birim Genel Temsilcisi Doç. Dr. Emre ÇAĞLAK
Tıp Fakültesi Tıp Fakültesi Birim Genel Temsilcisi Doç. Dr. Özlem ÇELEBİ ERDİVANLI
Temel Tıp Bilimleri Bölümü Prof. Dr. Ali İrfan GÜZEL
Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Prof. Dr. Remzi Adnan AKDOĞAN
Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi Birim Genel Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Mehmet KAPTAN
Ziraat Fakültesi Ziraat Fakültesi Birim Genel Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf ŞAVŞATLI
 
Tarla Bitkileri Bölüm Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Handan KARAOĞLU
Bahçe Bitkileri Bölüm Sorumlusu Dr. Öğr. Üyesi Arzu KARATAŞ
 
 
 
 
AKREDİTASYON BİRİM/ PROGRAM TEMSİLCİLERİ
Yüksekokullar
Birim adı Birim /Bölüm Program Adı Temsilci Unvanı Adı Soyadı
Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Birim Genel Temsilcisi Öğr. Gör. Abdulmuttalip PİLATİN
Bankacılık ve Finans Dr. Öğr. Üyesi Ali ACARAY
Uluslararası Ticaret ve Lojistik Dr. Öğr. Üyesi Nurdan DEĞİRMENCİ
Güneysu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu Güneysu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu Birim Genel Temsilcisi Öğr. Gör. Hüseyin Kürşat METE
Yabancı Diller Yüksekokulu Yabancı Diller Yüksekokulu Birim Genel Temsilcisi Öğr. Gör. Erdem TERZİ
  Yabancı Diller Bölümü Öğr. Gör. Erdem TERZİ
 

 
AKREDİTASYON BİRİM/ PROGRAM TEMSİLCİLERİ
Meslek Yüksekokulları
Birim adı Birim /Bölüm Program Adı Temsilci Unvanı Adı Soyadı
Adalet Meslek Yüksekokulu Adalet Meslek Yüksekokulu Birim Genel Temsilcisi Öğr. Gör. Fatima KANDEMİR ERGÜN
Adalet Bölümü Öğr. Gör. Fatima KANDEMİR ERGÜN
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Ardeşen Meslek Yüksekokulu Birim Genel Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ
Seyahat, Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN
Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Öğr. Gör. Sefa KAHYAR
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU
Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü
Dr. Öğr. Üyesi Halil Can AKTUNA
 
Pazar Meslek Yüksekokulu Pazar Meslek Yüksekokulu Birim Genel Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Zeynep BAYRAMOĞLU
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı
 
Dr. Öğr. Üyesi Zeynep BAYRAMOĞLU
Organik Tarım Program Sorumlusu Öğr. Gör. Songül YILDIZ
Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi Program Sorumlusu Öğr. Gör. Yeşim ÖZTÜRK YILMAZ
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Birim Genel Temsilcisi
Öğr. Gör. Burcu GENÇ KÖSE
 
Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Öğr. Gör. Burcu GENÇ KÖSE
Anestezi Programı Öğr. Gör. Burcu GENÇ KÖSE
İlk ve Acil Yardım Programı Öğr. Gör. Mehtap METİN KARAASLAN
Fizyoterapi Programı Öğr. Gör.Nihal TÜRKMEN
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Öğr. Gör. Kerimali AKYILDIZ
Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Hilal PEKMEZCİ 
Yaşlı Bakımı Programı Dr. Öğr. Üyesi Hilal PEKMEZCİ
Sosyal Bilimler MYO Sosyal Bilimler MYO Birim Genel Temsilcisi Öğr. Gör. Haydar ÖZAYDIN
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Öğr. Gör. Haydar ÖZAYDIN
Dış Ticaret Öğr. Gör. Recep COŞKUN
Muhasebe ve Vergi Öğr. Gör. Halil İbrahim ŞEKER
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Öğr. Gör. Mehmet ÇAKIR
İşletme Yöneticisi Öğr. Gör. Ali HACIBEKTAŞOĞLU
Lojistik Öğr. Gör. Ensar ÖZBİLGİ
  Ulaştırma Hizmetleri Bölümü Öğr. Gör. Seher SOMUNCU
Teknik Bilimler MYO Teknik Bilimler MYO Birim Genel Temsilcisi Doç. Dr. Kenan GEDİK
Çevre Koruma Teknolojileri Öğr. Gör. Tanju MUTLU
Elektrik ve Enerji  Öğr.Gör. Salih LAKA
El Sanatları  Öğr.Gör. Semra TOPÇU
Elektronik ve Otomasyon  Öğr.Gör. Şükrü KILIK
İnşaat  Öğr.Gör. Mustafa DEMİRCİ
Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Öğr.Gör. Zeynep LEVENT
Makine ve Metal Teknolojileri  Öğr.Gör. Hüseyin Avni TAŞDELEN
Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Öğr.Gör. Tuba CAN
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Doç.Dr. Ahmet Raif ERYAŞAR
Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Öğr.Gör. Ahmet TAN
Su Ürünleri Öğr.Gör. Tanju MUTLU